Poznat kao izvrstan šoumen, jedan od najtalentovanijih i najuspešnijih glumaca sa naših prostora, Andrija Milošević, neko je ko nikoga ne ostavlja ravnodušnim i ko uvek otvoreno govori o svemu.
Andrija je u dugogodišnjoj i srećnoj vezi sa koleginicom Aleksandrom Tomić sa kojom je na početku bio jako dobar prijatelj, a onda se između njih rodila velika ljubav, koja traje i dan danas.
U intervjuu za „Azru“, govorio je o njihovoj ljubavi, ali i o roditeljstvu.
– Ako je išta u životu pitanje sreće, onda je to pronaći svoju drugu polovinu. Zamislite koliko je tek sada teško, kada je prodaja tela i duše postala standard. Mnogi mladi ljudi danas umesto lica okreću zadnjicu, da bi pokazali ono što smatraju da je najlepše na njima. U ovom veku gu**ca je životna vodilja. Ljubav je surova, ako je računate na digitronu – bio je iskren Andrija, a na pitanje o roditeljstvu samo kratko odgovorio:
– Naravno. Nisam lud da ne budem otac.

