[acf field="pre_title"]

Sanja Vučić blista u novoj ljubavi: Komšije oduševljene, bivši zaboravljen!

[acf field="leeds"]

Pročitajte još

Pevačica Sanja Vučić, bivša članica grupe „Hurricane“, ponovo je u centru pažnje zbog svoje nove ljubavne veze i pozitivne energije koju širi u svom komšiluku. Nakon što se sa novim partnerom pojavila na svadbi koleginice Tee Tairović, komšije u luksuznoj zgradi na Južnom bulevaru imaju samo reči hvale za pevačicu i njenog izabranika.

„Sanja nam konačno opet blista. Zaljubljena je, ovaj dečko deluje da je fin i normalan. Ne žive još zajedno, ali gotovo svaki dan dolazi kod nje i provode tu vreme zajedno. Slatki su. Onaj bivši nam se uopšte nije svideo, ima neku mračnu facu, dobro je što ga je otkačila. Novi deluje normalno, a dokle će da traje, videćemo“, rekla je jedna od komšinica.

Drugi komšija dodaje: „Super je ona, nije problematična. Često je viđam, lepo je uredila stan. Brat joj stalno dolazi. Među poslednjima je došla ovde u kraj. Dok je uređivala stan, često je išla tu po ovim obližnjim salonima nameštaja da razgleda i kupuje stvari za stan. Tu joj je i omiljeni kafić.“

Sanja je takođe otkrila svoje planove za budućnost, rekavši da zamišlja svoju svadbu kao intiman čin na nekoj destinaciji, bez velikih veselja. Izrazila je želju da joj na svadbi peva Aleksandra Prijović, dok je ranije želela da joj peva i pokojni Šaban Šaulić.

Pevačica je nedavno prošla kroz značajnu transformaciju, izgubivši značajnu količinu kilograma, što je izazvalo pozitivne reakcije njenih pratilaca na društvenim mrežama. Sanja Vučić nastavlja da osvaja srca publike ne samo svojim glasom, već i iskrenošću i pozitivnom energijom koju širi oko sebe.

Najnovije vesti na email-u

Budite informisani o najnovijim emisijama, premijerama i najzanimljivijim vestima na Toxic TV kanalu

Povezani članci

Najnoviji članci