Pevačica Maja Nikolić, koja je nedavno nastupila sa gipsom tokom druge polufinalne noći Pesme za Evroviziju 2025, ponovo se oglasila iz bolnice i otkrila nove detalje o svom stanju.
Maja je tokom nastupa sa gipsom izjavila da će ga skinuti 15. marta, ali sada je objavila snimak iz bolničke ordinacije, bez otkrivanja tačnog razloga zbog kojeg je tamo završila.
Na snimku, Maja pokazuje svoju nogu koja je i dalje u gipsu, a sa snimka se može naslutiti da je bila na kontroli kako bi joj zamenili gips. Pevačica nije želela da ulazi u detalje, ali je otkrila da ima ozbiljan problem sa skočnim zglobom.

Maja Nikolić, Instagram printscreen/majanikolic_official
Maja je podelila i da je pred njom operacija, koja je zakazana za subotu.

