Roditelji pevačice Aeleksandre Prijović bili su razvedeni, pa je kao devojčica bila na dve adrese. Kako sama kaže, te uživala je u duplim poklonima, ali jednu situaciju posebno pamti.
– Kada sam bila mala, jednoj maminoj drugarici nisam persirala, sećam se da sam dobila batine, nisu bile strašne ali je vikala na mene, na to često pomislim – započela je pevačica, pa nastavlja:
– Posle toga nikada nikome ko je stariji od mene nisam rekla „ti“, pa i dan danas kada upoznajem nekoga uvek persiram, iako mi kažu „nemoj“, to mi je ostalo za ceo život. To bih volela da naučim i mog sina – prisetila se Aleksandra za „Grand online“.

