Džaja iz „Amadeus benda“ prisetio se svojih muzičkih početaka i našem domaćinu Šaranu otkrio kako je to izgledalo kada su nih petorica stigli u Beograd.
-Bilo nam je na početku veoma teško, nas petorica smo živeli u jednom stanu. Imali smo milion svirki, ali su sve bile besplatne kako bi se probili. Kada nismo imali para jeli smo pasulj koji su nam slali iz Leskovca. Međutim, na kraju se to isplatilo, vredelo je – rekao je Džaja u „Sharanovoj radionici“.
Šta je sve Džaja još pričao pogledajte u videu:

