Pevačica Goga Sekulić iznenadila je javnost svojom transformacijom, izgubivši 15 kilograma bez pridržavanja stroge dijete. U intervjuu za Story.rs, Goga je istakla da je ključ njenog uspeha redovno vežbanje i motivacija koju pronalazi u svom sinu Vasiliju Andreju.
„Gojila sam se zato što sam uživala u životu, hrani i slatkišima. Višak kilograma sam imala i u periodima kad sam bila pod velikim stresom. Nekoliko puta sam se gojila i mršavila. Međutim, kad pomislim na svog sina, odmah shvatim da zbog njega moram da budem zdrava,“ izjavila je Goga.
Dodala je da je, bez preterane dijete, uspela da smrša 15 kilograma jer se posvetila treninzima. „Ima i danas oscilacije kilaže kod mene, ali to je normalno. Svaka žena verujem da ima sličan problem. Imam faze kada nabacim koji kilogram i kada smršam baš lepo, ali sve je to u redu. Kada ste zadovoljni sobom sve je to normalno,“ rekla je Goga.
Ova transformacija Goge Sekulić pokazuje da je moguće postići značajne rezultate uz posvećenost i motivaciju, bez striktnih dijeta.

