Šarmantni glumac Mima Karadžić tumači jednu od uloga u predstavi “Sportsko srce”, čija će premijera biti održana 4. decembra u Zvezdara teatru.
Ovom prilikom je otkrio da kao i svaki čovek, tako i on ima ožiljke na srcu.
– Da kao i svi ljudi u životu što nose ožiljke tako nosi i taj lik koji tumačim. Komotno može da se izbaci sportsko i ostane samo srce i predstava bi bila iz pune snage to što jeste. Naravno, ko nema ožiljke što porodične što ovako. Zamisli koliko sam tek ja imao promašenih ljubavi – kaže kroz osmeh Mima i dodao da lik koji tumači kao i on privatno imaju nekoliko zajedničkih stvari.

– Lik je baš ono što volim da igram, pravedan, ljudski. Volim to što ima od duhovitog, preko tužnih momenata. Kompletan deo ličnosti od emocija do šarma. To je nešto što volim da igram. Publika će to lepo prihvatiti. Ne mislim, znam, nakon višedecenijske karijere prepoznam šta publika voli, šta će da voli i šta će da se gleda. To se uvek oseti kad si na sceni – priča Karadžić.

