[acf field="pre_title"]

Slađa Alegro iskreno o odnosu sa Andrenom: „Samo je nestala“

[acf field="leeds"]

Pročitajte još

Toxic TV
Toxic TVhttps://toxictv.rs/
Toxic TV uredništvo

Pevačica Slađa Alegro nikada nije bila od onih žena sa estrade koje po svaku cenu vole da govore o svom privatnom životu.

Pre nekoliko meseci, pojavila se informacija da je Slađa u svađi sa Andreanom Čekić, koja joj je bila bliska prijateljica, a sve zbog folkerkinog dečka koji ju je, kako se pisalo, maltretirao.

Slađa je tada navodno skrenula pažnju Andreani da ne bi trebalo da bude s njim, što joj je ova zamerila.

– Iskreno, ništa se nije dogodilo. Andreana je prosto nestala, tako je odlučila. Bože moj, ljudi se raziđu. Nije bilo nikakve svađe, ni prepirke. Želim joj sve najbolje i o njoj zaista mislim samo lepo. Bez veze je da se sa nekim družite, a posle da ružno pričate o njemu. Svako je otišao na svoj stranu, eto toliko- rekla je pevačica za „Alo!“ i stavila tačku na odnos sa Andreanom.

Najnovije vesti na email-u

Budite informisani o najnovijim emisijama, premijerama i najzanimljivijim vestima na Toxic TV kanalu

Toxic TV
Toxic TVhttps://toxictv.rs/
Toxic TV uredništvo

Povezani članci

Najnoviji članci