Pevačica Nikolija Jovanović je ponovo trudna, kako prenose mediji, i sa svojim izabranikom Reljom Popovićem dobiće drugo dete. Pevačica se ovim povodom još uvek nije oglašavala, ali lepe vesti veoma brzo su se proširile.
– Nikolija je u drugom stanju. Pošto je trudnoća u ranom stadijumu, ona i Relja su odlučili da još ne govore o tome javno – otkriva dobro obavešteni izvor za „Srbija danas“.
Budući roditelji nisu želeli da kometarišu ove navode, kao ni pevačicina majka, Vesna Zmijanac.
Podsetimo, pre dva meseca u „DeToxic“ emisiji, Vesna je pričala kako bi najviše volela da ponovo postane baka i da bi joj to bio najlepši poklon koji bi joj ćerka Nikolija podarila.
– Volela bih da moja Nikolija ponovo bude trudna i da Rea dobije batu ili seku. Mojoj sreći ne bi bilo kraja – ispričala je pevačica u “DeToxic” emisiji.

