Marija Šerifović održala je sinoć četvrti u nizu koncerata u Sava centru, ali je ovaj koncert bio jedan od najtežih za nju.Marija je u svom vlogu ispričala da je posle trećeg koncerta imala jake bolove i da je umalo završila u hitnoj.
Ipak i ovak koncert je prošao u najboljem redu, jer je Marija nakon izlaska na scenu zaboravila na sve zdravstvene probleme koje je imala juče.
Kurir.rs

