[acf field="pre_title"]

UMETNICA ZA PRIMER! Marija Šerifović progovorila posle 4 puna Sava centra:„Bože hvala ti!“

[acf field="leeds"]

Pročitajte još

Marija Šerifović održala je sinoć četvrti u nizu koncerata u Sava centru, ali je ovaj koncert bio jedan od najtežih za nju.Marija je u svom vlogu ispričala da je posle trećeg koncerta imala jake bolove i da je umalo završila u hitnoj.

Ipak i ovak koncert je prošao u najboljem redu, jer je Marija nakon izlaska na scenu zaboravila na sve zdravstvene probleme koje je imala juče.

Kurir.rs

Najnovije vesti na email-u

Budite informisani o najnovijim emisijama, premijerama i najzanimljivijim vestima na Toxic TV kanalu

Povezani članci

Najnoviji članci