[acf field="pre_title"]

Dečak ili devojčica? Helena Topalović otkrila pol bebe

[acf field="leeds"]

Pročitajte još

Manekenka i model, Helena Topalović nedavno je otkrila da je u drugom stanju.   Duži vremenaki period, Helena je krila u kom je mesecu ali je na sreću svih pratilaca  juče tu informaciju otkrila.

Topalkova mezimica,objavila radosne vesti i izazvala lavinu komentara na svom Instagramu. Međutim, pol bebe još uvek nije želela da podeli sa pratiocima.

– Kao prvo… Za dobar brak potrebno je dvoje dobrih. Živim sad, kao i uvek, maksimalno voljena i pažena. I kao drugo… Hvala mom najboljem suprugu i hvala mojim najboljim roditeljima na bezuslovnoj podršci… Naša sreća je postala još veća! Zahvalni Bogu – napisala je Helena.




Najnovije vesti na email-u

Budite informisani o najnovijim emisijama, premijerama i najzanimljivijim vestima na Toxic TV kanalu

Povezani članci

 

Najnoviji članci