„Spasi me samoće“, „Ruže cvetaju samo u pesmama“, „Kad bi znao kako čeznem“, „Cvete moj“, samo su neki od naslova hitova Dragane Mirković, uz koje su mnogi odrasli. Već tri decenije, ona je na samom vrhu estrade i miljenica je kako domaće, tako i strane publike koju je osvojila svojim glasom, talentom i dobrim pesmama.
Godinama je u skladnom braku sa svojim suprugom Tonijem Bijelićem, i jedan su od retkih parova na srpskoj estradi, koje nikada nisu pratili skandali. Žive mirno i skladno sa dvoje dece, Markom i Manuelom.
U njihovom domu proslavili su za njih veoma poseban dan, 20. rođendan njihovog sina Marka. Ovim povodom, Dragana je sve u domu pripremila za malu proslavu u skladu sa propisanim merama usled pandemije koronavirusa, što je i podelila sa pratiocima na Instagramu.
– Zbog zabrane okupljanja i strogih mera u Austriji, Markov rodjendan smo slavili kao IVKOVU SLAVU, 5 dana. Ali, sve za tebe lave moj, voli te mama – napisala je Dragana i dodala emotikone srca.

