Najveća balkanska muzička zvezda, Lepa Brena, godinama unazad niže uspehe i iznova i iznova osvaja srca publike.
Sada je sigurna da bi muzej u njenu čast bio odlična ideja, te da bi na taj način i mlađim generacijama pokazala šta je to sve uradila u višedecenijskoj karijeri.
Brena se dotakla lutki sa njenim likom, koje su se nekada naširoko prodavale.
– Zadržala sam jedan paket Barbika i čuvam ih, jer za mene imaju emotivnu vrednost – rekla je pevačica i dodala:
– Jednog dana bih da napravim mali muzej, koji bi se zvao: „Period i epoha Lepe Brene“. U njemu bi se, pored mojih ploča i kaseta, filmova, kostima, našle i moje Lepe Brenice – istakla je ona za „Alo“.

