Pevačica Milica Pavlović, otputovala je pre tri dana u Grčku, tačnije na Mikonos. Instagram je osvežila novim prelepim fotografijama gde je pozirala pored bazena sa divnim pogledom na more.
Izbor hrane je izvanredan, a pogotovo kada su slatkiši u pitanju te je Milica na Instagram storiju i podelila kako to izgleda.

Snimajući šta sve to ima od slatkiša u ponudi, rekla je „Bože, zašto me stavljaš na ovakva iskušenja, pa pogledajte ovo, što nisam rođena da ne volim slatko!“
Takođe, podelila je sa pratiocima da ovim odmorom puni baterije za nove koncerte, i nove pesme, možda. Na nama samo ostaje da ispratimo šta je u pitanju jer je opis na slici pomalo tajanstven.

