Estradna umetnica Neda Ukraden, iznela je stav o svađama i iskreno progovorila o ljubavi u emisiji „Magazin IN“, koja se emituje na Pink televiziji.
– Nikada nisam bez ljubavi i sad sam u fazi da samo ljubav valja. Sve drugo, nesporazumi, to mlaćenje prazne slame, razjašnjavanje, nemam šta da razjašnjavam… Mnogi misle promeniću ja njega ili promeniću on nju, ma ne, ako u startu ne valja, ‘ajmo dalje, doviđenja, ne treba gubiti vreme – reka je Neda i dodala:
– To je moj svet mladima, a i zrelijima… Niti je život jedna žena, niti jedan mušlkarac. Zašto se daviti i nekog gušiti, život je zaista lep i dragocen – zaključila je pevačica.

