[acf field="pre_title"]

Pevačica Seka Aleksić o prijateljima kao i zbog čega je stvaranje porodice nateralo da „podvuče crtu“

[acf field="leeds"]

Pročitajte još

Pevačica Seka Aleksić oduvek je jasno i glasno iskazivala svoje stavove o svemu. Otkako je sa suprugom Veljkom Piljikićem dobila sinove Jakova i Jovana, oni su joj najvažniji. Stvaranje porodice je nateralo i da preispita životne prioritete, te da „podvuče crtu“ kad su u pitanju prijateljstva.

– Istrajna sam kada kažem da ću neke ljude iz svog života otkloniti zauvek i to se desilo kada sam postala mama. Tada je moja duša postala čistija i počela sam da vidim to loše u ljudima. Nekad sam bila spremna da pružim i drugu šansu, što više nije slučaj. Ranije, i kada sam znala da su ljudi loši, govorila sam sama sebi da treba da izvučem nešto dobro iz njih, a sa lošim neka se oni sami nose.

Sada, ne mogu više ni to. Želim da u mom srcu, telu i razmišljanju vlada ljubav i lepa duhovna rasterećenost, a to možete samo ako su oko vas ljudi u kojima je ljubav. Sada mi nije ostao niko, ostalo je dvoje ljudi. Ostale su mi moje dve kume, moj suprug i to je to, zaključila je Seka u emisiji „Ako progovorim“.

gloria.rs

Najnovije vesti na email-u

Budite informisani o najnovijim emisijama, premijerama i najzanimljivijim vestima na Toxic TV kanalu

Povezani članci

Najnoviji članci