Neda Ukraden, legenda domaće muzike, odlučila je da spakuje kofere i zauvek se preseli iz prestonice! Iako već decenijama živi u Beogradu, pevačica je donela odluku koja je iznenadila čak i njene najbliže – povratak u rodni Imotski, mesto koje naziva svojim „malim rajem“.
„Tamo sam mirna. Tamo sam ja – prava Neda. Beograd me je umorio. Promet, buka, zagađenje, sve me guši“, otvoreno je ispričala Neda, koja je već počela sa pripremama za odlazak.
Iako je njen beogradski dom pun uspomena i zlatnih ploča, pevačica priznaje da joj više prija jednostavan život, okružena prirodom, cvećem i tišinom dalmatinskog zaleđa.
„U Imotskom imam sve – i kuću i dvorište puno lavande i ruzmarina. Tamo se smejem drugačije, tamo disem punim plućima“, poručila je pevačica i istakla da se nada da će baš tu dočekati najlepše godine života.
Ova odluka dolazi u trenutku kada sve više poznatih beži iz gradske vreve, ali kad to uradi dama kao što je Neda – to postaje vest dana!

