Leto je stiglo, a sa njim i potraga za pravim, zdravim osveženjem! Umesto industrijskih sokova punih šećera, nutricionistkinja Nađa Budimirović otkriva tri genijalna napitka koji ne samo da gase žeđ, već pomažu i da skineš koji kilogram viška!
1. Voda sa krastavcem i limunom
Klasika koja nikad ne izlazi iz mode! Limun ubrzava metabolizam, a krastavac hidrira kožu i telo. Dodaj i malo nane za osveženje koje će ti ohladiti i misli i organizam!
2. Osvježavajuća lubenica-mint bomba
Iscedi komade lubenice, dodaj sok od limete i sve začini sa nekoliko listića mente. Piješ vitaminsku bombu koja čisti telo i pomaže varenju – i sve to bez kalorija koje vrebaju iz gaziranih pića!
3. Zeleni čaj sa citrusom i medom
Savršen napitak za detoks posle naporne noći ili letnjeg roštilja. Zeleni čaj topi masnoće, a limun i med dodaju prirodni slatkiš koji ne opterećuje liniju.
Nađa savetuje: „Pravi ovakve napitke svakog dana – telo će ti biti zahvalno, koža blistava, a energija na maksimumu čak i po tropskim temperaturama!“
Ko kaže da zdravlje ne može biti ukusno?

